Головна

Новини:

Юні тростянецькі футболісти виступають на змаганнях у Львові

Команда "Академії спорту" - тренер С.М.Коритник, вчора прибула у Львів на традиційний дитячий турнір з футболу "КУБОК ЛЕГЕНД ФК "КАРПАТИ"-2019" ...
Читати далі ...

На стадіоні тривають ремонтні роботи

Влітку повідомлялося, що Уряд України схвалив проект реконструкція стадіону ім.В.Куца у Тростянці й виділив із державного бюджету України 11 мільйонів ...
Читати далі ...

На вихідних ФК “Тростянець”-2 зіграє два матчі на Нафтовику

Тростянецькі команди продовжують грати в Вищій лізі Сумської області та ФК "Тростянець"-2 у Чемпіонаті України серед аматорів. Поки триває реконструкція ...
Читати далі ...

Турнірна таблиця: Чемпіонат Сумської області 2019. Вища ліга.

МКомандаІВНПЗ-ПО
1. ФК "LS Group" (Сумський район)16140251-1242
2. ФК "Тростянець-2"16130354-939
3. ФК ТОВ "Велетень" (Глухів)16112346-1835
4. ФК "Тростянець"1683544-1827
5. ФК "Кролевець"1683518-1627
6. ФК "Гранум" (Сніжки)16411122-3813
7. ФК "Ромни"16331020-3612
8. ФК "Дружба"16221212-545*
9. ФК "Шостка"1612138-745

Результати матчів 18-го туру (26.10.2019):

         ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) — ФК «Тростянець» — 1:0

Гол: Душін Б. (49).

         ФК «Ромни» — ФК «Дружба» — 3:0

         Матч не відбувся в зв’язку з неявкою команди гостей на гру. Гостям зараховано технічну поразку з рахунком 0:3.

         * — Згідно Регламенту змагань Чемпіонату Сумської обласної федерації футболу, а саме Статті 12, пункту 2 – за неявку команди на матч в одному з останніх трьох турів – з команди ФК «Дружба» знімається три очка.

         ФК «Тростянець-2» — ФК «Гранум» (Сніжки) — 5:1

Голи: Дерепа Д. (33), Д’яковський О. (36, а.г.), Єсип Б. (45+2), Мігаль М. (53), Тієчко С. (71, 85).

         24 жовтня 2019 р. відбувся матч 18-го туру:

         ФК «Шостка» — ФК «LS Group» (В. Сироватка) — 0:5

Голи:  Танчик Д. (20, 72), Петраков Є. (50, 88) Корсун С. (64).

Чемпіонат України серед аматорів 2019/2020

КОМАНДАІВНПМО
1.ФК "Вікторія" Миколаївка14112143-835
2.ФК "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин14103142-1033
3.ФК"Авангард" Корюківка14102224-1032
4.ФК "Тростянець-2"1471621-2122
5.ФК "Атлет" Київ1462627-2620
6.ФК "Рубікон" Вишневе1455420-2120
7.ФК "Чернігів"1454524-2019
8.МФК "Первомайськ"1452726-3117
9.ФК "Агродім" Бахмач144469-1316
10.ФК "Біла Церква"1433816-2412
11.ФК "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький14201219-566
12.МСК "Дніпро" Черкаси1412119-405

14 ТУР

2.11 (субота)Олімпік – Вікторія

0:8 (0:2)

2.11 (субота)ФК Біла Церква – Авангард

1:2 (0:1)

2.11 (субота)Рубікон-Вишневе – Дніпро

3:0 (2:0)

2.11 (субота)ФК Чернігів – МФК Первомайськ

7:0 (2:0)

2.11 (субота)ФК Тростянець-2 – Агродім

1:0 (0:0)

3.11 (неділя)Атлет – ЛНЗ-Лебедин

2:7 (0:4)