ФК “Тростянець”-2 перемагає в Чемпіонаті України

У неділю тростянчани грали свій матч проти одного із лідерів змагань – команди “Авангард” із Корюківки Чернігівської області. Із цим суперником у нас особливі рахунку, адже вдома ми програли з рахунком 0:1 під аккомпанемент ганебного суддівства і фантастичного пенальті в наші ворота. Тому принципово було перемогти суперника на його полі.

Бойовий настрой тростянчан приніс свої плоди вже на 6-й хвилині. Сергій Михтуненко покотив м’яч на хід Мигаль Максим і нападник сильним пострілом “прошив” голкіпера – 0:1. Авангард відповів ударом із-за меж штрафного. Точно у руки голкіперу. Максим Мигаль по праву флангу пішов у слалом і на шаленій швидкості увірвався в штрафний та в боротьбі із захисником пробив по воротам. Голкіпер врятував. Сергій Михтненко дивом не збільшив перевагу тростянчан впритул влучивши в голкіпера. У середині тайму нападник Авангарду злету намагався попасти по воротам. М’яч пішов над поперечкою. Сергій Михтуненко на силу пробив із-за меж штрафного. М’яч полетів вище воріт.

Другий тайм не був яскравим на моменти. Тростянчани намагались подвоїти перевагу й після довгого розіграшу Олександр Стецюк наважився на потужній удар із-за меж штрафного. Захисник зумів заблокувати постріл. Авангард відповів контратакою й Яловець сильно пробив по воротам. Олександр Хомич відважно заблокував удар. Гусєв пробивав на точність. М’яч пройшов поруч із штангою. Тростянчани кінцівку матчу, грамотно, зіграли по рахунку й навіть похід голкіпера Авангарду в наш штрафний майданчик нічого не приніс супернику. Чергова перемога ФК “Тростянець”-2 на виїзді й важливі три очки з турнірної точки зору.

Наступний матч стане останнім для команди у цьому році. ФК “Тростянець”-2 на Нафтовику прийматиме ФК “Агродім” із Бахмача. Гра пройде 2 листопада у суботу о 13:00