0:0

Останні новини

Дежавю із київським Атлетом
27.07.2020 01:42

Матч 20-го туру Чемпіонату України серед аматорів став останнім домашнім для ФК “Тростянець” у цьому розіграші турніру. У першому колі змагань тростянчани в Києві програючи змогли перевернути хід матчу й здобули перемогу 1:2.

Матч у Тростянці розвивався за подібним сценарієм, щоправда голів було більше. Тростянчани розпочали гру по-господарські. Вже на 2-й хвилині Богачов сильно пробив зі штрафного. Голкіпер виручив свою команду. Атлет доволі агресивно й високо пішов у пресинг і це принесло свої плоди. Крицький головою скинув м’яч на Липового й Андрій сильно пробив повз воротаря – 0:1. Ще одна контратака Атлету могла завершитись взяттям воріт. Простріл із флангу зумів відбити Синицин і Шморгум підстрахував голкіпера й виніс м’яч зі штрафного майданчику. На 19-й хвилині Мовчан уникнувши офсайду вибіг сам-на-сам із голкіпером, покотив м’яч на Липового, який спокійно оформив дубль – 0:2. Чудову нагоду скоротити відставання в рахунку мав Диряпа. Бужин подав із флангу й Денис коліном перекинув голкіпера, але разом із ним і ворота.

Сергій Коритник розпочав другий тайм одразу із трьох замін чим стимулював камбек тростянчан. Сліпухін зі штрафного бив у воротарський кут. Команренко із дев’ятки перевів м’яч на кутовий. Мигаль змістився із флангу й на точність пробив по воротам. Голкіпер знову врятував свою команду. Активний Мигаль вискочив із-за спини захисника, який замість м’яча пробив по Максиму чим заробив пенальті у власні ворота. Гайван із “точки” зробив рахунок – 1:2. Тростянчани продовжили тиснути на суперника. Сліпухін крутив м’яч під стійку. Не влучно. Захисник Сосєдко після невдалого кутового залишився у чужому штрафному й ідеально відгукнувся на подачу Мигаля головою переправивши м’яч у сітку – 2:2. Відчувалося, що Атлет морально та фізично підсів чим і скористалися тростянчани. Гайван зі стандарту подав точно на голову Сосєдку й центральний захисник оформив дубль – 3:2. Влад явно зловив кураж і продовжив бомбардувати ворота Атлету. Черговий стандарт біля воріт гостей закінчився голом. Сосєдко відтиснув захисника й сильно пробив по воротам. Голкіпер із першим ударом впорався та на добивання Мигаля зреагувати не зумів – 4:2. Неймовірний камбек Тростянця із присмаком київського дежавю.

Наступний матч у Чемпіонату України серед аматорів ФК “Тростянець” зіграє 29 липня на виїзді проти команди “ЛНЗ-Лебедин”