0:0

Останні новини

ФК “Тростянець”-2 срібні призери Вищої ліги Сумської області
16.10.2019 08:55

У суботу був зіграний останній тур Вищої ліги Сумської області сезону 2019. ФК “Тростянець”-2 на Нафтовику приймав “Гранум”. ФК “Тростянець” на виїзді грав проти бронзового призера “Велетня”.

Для ФК “Тростянець”-2 турнірної мотивації у цій грі не було, адже команда вже гарантувала собі срібні медалі. “Гранум”, також, не залежно від результату залишився б шостим у таблиці.

Хоч гра й носила більш формальний характер, все одно вийшла цікавою та динамічною. Вже на 4-й хвилині Богдан Єсип міг відривати рахунок у матчі, але голкіпер вдало зіграв на виході. Юрій Пімоненко злету бив по м’ячу, але влучити у ворота не зумів. Тростянчани домоглися свого на 31-й хвилині. Зі штрафного Богдан Єсип м’яко пробив у дев’ятку, голкіпер відбив м’яч перед собой і Деряпа Дени розстіляв ворота 1:0. Гранум відповів через дві хвилини. Подачу зі штрафного у свої ворота замкнув Олександр Дяковський – 1:1. Тростянчани прагнули піти на перерву лідерами. Антон Бушля не зумів реалізувати вихід сам-на-сам. Богдан Єсип відгукнувся на шикарний пас від Олександр Стецюк, але голкіпер у цьому епізоді зробив фантастичний сейв. Та все ж, на 45-й хвилині, Богдан Єсип зумів забити гол, вдало замкнувши простріл в Дениса Деряпи – 2:1.

Другий тайм тростянчани розпочали зі швидкого голу. Максим Мигаль вдало уникнувши офсайду вийшов сам-на-сам із голкіпером і подвоїв перевагу свої команди – 3:1. Олександр Троценко класно прострілив із флангу в воротарський, але Степан Тієчко не зумів замкнути пас. Під завісу матчу нападник, все ж, зумів добитися свого. На 78-й хвилині обігравшись із Максимом Мігалем Тієчко поклав м’яч у кут воріт – 4:1. А на 87-й хвилині оформив дубль після невдалої гри захисників Гранума поставивши крапку в матчі – 5:1.

ФК “Тростянець”-2 срібний призер Вищої ліги Сумської області відставши від чемпіона на три очки, але при цьому забивши біль всіх і пропустивши менше за інших голів.

ФК “Тростянець” граючи свій матч проти Велетня, особливих турнірних завдань не мав, як і суперник, тому для нас цей матч був можливістю поквитатись за поразку в Кубку області.

Велетень на своєму полі, традиційно, грає від оборони, але в цій грі команди намагались грати красиво, тому матч був без центру поля. У першому таймі команди двічі обмінялися 100%-ми моментами. У Глухова свої підходи до воріт не використали Гололобов і Душін. У тростянчан могли забивати Олександр Стрибак і Дмитро Іщенко. Решта моментів які створювались біля воріт однієї та іншої команди, особливої, небезпеки не несли.

У другому таймі Велетню вдалося забити швидкий гол. Команда зловила тростянчан на контр атаці й Богдан Душін відкрив рахунок у матчі – 1:0. Після забитого голу глухівчани почали грати у традиційний для себе футбол і команда сіла в захист чекаючи свого моменту. Відчувалося, що довга турнірна дистанція забрала багато сил у обох команд, тому наші хлопці так і не зуміли знайти підхід до оборони суперника.

Виступ ФК “Тростянець” у цьогорічній Вищій лізі можна вважати успішним, адже після першого кола команда йшла на 3-му місці й потім 4 футболісти перейшли до ФК “Тростянець”-2 під Чемпіонат України й 2 футболісти поїхали грати у Другу лігу України, тому команді важко було знайти достойну заміну виконавцям у міжсезонні. Тим не менш команда до останнього претендувала на бронзу.