ФК “Тростянець” розпочав новий сезон із перемоги
13.06.2020 09:04

Новий футбольний сезона на Сумщині розпочався розіграшем Кубку Сумської області. ФК “Тростянець” отримав у суперники футбольний клуб “Кролевець”, команду яка забрала минуло року надважливі очки у тростянчан у боротьбі за чемпіонство у Вищій лізі області.

У матчі 1/4 фіналу Кубку області тростянчани без особливих проблем розібралися із суперником і перемогли з рахунком 1:3. За Кролевець гол на рахунку Душина, за тростянчан забивали Мигаль, Чухненко та Сліпухін.

Наступний матч ФК “Тростянець” зіграє 20 червня в рамках 1-го туру Вищої ліги області вдома проти ФК “Велетень” із Глухова.