Металург Логотип Металург

Останні новини

ФК “Тростянець” розписав мирову із черкаським “Дніпром”
01.07.2020 09:11

У середу тростянчани продовжили свій виступ у Чемпіонаті України серед аматорів після великої паузи. У рамках 16-го туру до нас у гості приїхав ФК “Дніпро” із Черкас. Додаткової інтриги додавало те, що обидві команди наразі претендують на перехід у Другу лігу України.

Перший небезпечний момент створили тростянчани вже на 4-й хвилині матчу. Удар від Сліпухіна зі штрафного перед собою відбив воротар Черкас, а добивання Стецюка прийняла на себе штанга. Дніпряни відповіли пострілом із-за меж карного майданчика. М’яч пішов мимо воріт. Стецюк також намагався дальнім ударом поцілити у ворота. Не влучно. Gayvan зі штрафного подав точно на голову Хомичу, який не зумів якісно підлаштуватися під м’яч. Перший тай підходив до свого завершення за більш-менш рівної гри при контролю м’яча зі сторони тростянчан. Усе йшло до того, що на прерву команди підуть із нічийним рахунком, проте іншої думки були дніпряни. Остання атака першої половини гри завершилась голом у роздягальню. Білоус викотив м’яч на 11-ть метрів, Сторчоус першим дотиком прийняв, а другим пробив повз голкіпера – 0:1.

У другому таймі тростячнани пішли відіграватись і отримали контратаку. Сторчоус перехопив м’яч у центрі поля й сам потягнув його до наших воріт. Удар із-за меж штрафного у красивому стрибку парирував Сініцин. Анцибор закручував м’яч у дев’ятку воріт. Удар вийшов не сильним. Через 5-ть хвилин Анцибор уже міг забивати головою, проте удару забракло точності. Хомич прострілив уздовж лінії воріт і Гайван із гострого кута сильно пробив по воротам. М’яч потрапив у сітку, але із зовнішньої сторони. Навала на ворота суперника все ж переросла в гол. Гайван подов у штрафний майданчик, Анцибор зряче скинув на Деряпа й нападник спокійно забив – 1:1. Уже через хвилину в штрафній дніпрян виник дуже суперечний момент. Після подачі від Троценка захисник Черкас зіграв спочатку коліном, а потім рукою. Арбітр який був поруч із епізодом не зафіксував порушення правил. Ревін на фланзі обіграв суперника й зробив подачу на 11-ть метрів. Чухненко вискочив із-за спини захисника, але якісно пробити не зумів. Анцибор наніс удар із розвороту. Точно у руки голкіперу. Ревін відгукнувшись на пас Чухненка мав чудовий момент щоб вивести свою команду вперед. Проте надійно зіграв воротар. Тростянчанам не вистачило декілька хвилин щоб дотиснути суперника – 1:1.

Наступний матч у Чемпіонаті України серед аматорів ФК “Тростянець” зіграє вдома 12 липня проти команди “Чернігів-ЮСБ”.