Останні новини

ФК “Тростянець” вдома переміг ФК “Ромни”
04.07.2020 09:12

У третьому турі Вищої ліги Сумської області тростянчани вдома приймали містян із Ромнів. Враховуючи напружений графік ФК “Тростянець” тренер вніс до заявки на цю гру, одразу, дев’ять нових футболістів.

Тростянчани із перших хвилин взяли м’яч під контроль і намагалися в позиційних атаках “вскрити” оборону суперника. Після невеликої паніки у штрафному Ромнів Богачов пробив по воротам. Голкіпер відбив м’яч перед собою, Ревін на добиванні зіграв не точно. Гайван зі штрафного пустив м’яч у сантиметрах від стійки. На 30-й хвилині Богачов закрутив м’яч із кутового. Голкіпер незграбно зіграв на виході й закинув його у власні ворота – 1:0. Уже в наступній атаці захисник гостей у карному майданчику сфолив на Деряпі й арбітр показав на “точку”. Із 11-ти метрів Гайван зробив рахунок 2:0. Красиву розрізну передачу від Анцибора у дотик замкнув Ревин – 3:0.

Другий тайм хоч уже нічого не вирішував, але все одно вийшов результативним. На 54-й хвилині Жиловець намагався прострілити вздовж лінії воріт, але м’яч зрізався з ноги влучив у стійки й пострибав по лінії воріт. Стецюк без проблем розстріляв пусті ворота – 4:0. За комфортної переваги тростянчани розслабилися й на нереалізований вихід сам-на-сам Ругаля футболісти з Ромнів миттєво відповіли результативним контрвипадом – 4:1. На 85-й хвилині панікою захисників скористався вихованець і дебютант футбольного клубу “Тростянець” 17-ти річний Derevinskiy – 5:1. Крапку в матчі поставив нападник Ромнів Луценко. Удар по воротам зрекошетив від захисників і голкіпер не виручив свою команду – 5:2.

Наступний матч у Вищій лізі Сумської області ФК “Тростянець” зіграє на виїзді 11 липня проти команди “Колос” із Северинівки.