Металург Логотип Металург

Останні новини

ФК Тростянець вдома розгромно переміг “Велетень”
20.06.2020 09:06

20 червня стартував новий сезон у Вищій лізі Сумської області. У першому ж матчі між собою зустрілись срібний та бронзовий призер минулорічних змагань. Додаткової інтриги давало те, що саме “Тростянець” та “Велетень” розіграють між собою путівку в фінал Кубку Сумщини.

Перший тайм вийшов досить результативним на моменти. Вже на 5-й хвилині матчу Чухненко вдало підлаштувався під подачу із флангу від Богачова й без шансів поклав м’яч у кут воріт – 1:0. Після невдалої гри наших захисників Душин вийшов сам-на-сам із воротарем та переграти останнього не зумів. Тростянчани відповіли дальнім пострілом від Стецюка. М’яч полетів точно по центру. Екс-гравець Тростянця Москаленко відгукнувся на закидання за спини захисників, проте перекинув не тільки голкіпера, а й ворота. Тростянчани відповіли своїм моментом. Анцибор швидко вкинув м’яч із-за бокової і Мигаль вийшовши один-на-один із голкіпером і сильно пробив у ближній кут. М’яч полетів над поперечкою. Чудова комбінація вдалася Велетню. Москаленко п’ятою викотив м’яч на Душина й нападник із 7 метрів пробив вище воріт. Під завісу тайму Мигаль із лінії штрафної пробив у дев’ятку проте голкіпер глухівчан у красивому стрибку перевів м’яч на кутовий.

У другому таймі тростянчанам вдалося забити швидкий гол. Голкіпер Велетня невдало зіграв на виході й привіз пенальті у свої ворота. Із 11-ти метрів точно пробив Gayvan – 2:0. Після подачі із кутового Мигаль наносив удар ножицями, але м’яч пройшов поруч зі стійкою. Відчувалося, що Велетень фізично підсів чим вдало скористалися тростянчани. Анцибор замикав головою подачу із флангу. Не точно. Крапку в матчі поставив Деряпа. Ревин у центрі поля обробив м’яч і покотив його між захисників. Деряпа без проблем у дотик переграв воротаря – 3:0.

Наступний матч ФК “Тростянець” зіграє вдома 28 червня проти ФК “Суми” (колишній ФК “LS Group”). Команди розіграють Суперкубок Сумської області. Початок матчу о 18:00. Матч відбудеться без уболівальників через карантинні обмеження. У прямому ефірі гру покаже тростянецький канал ТVT та ютуб канал ФК “Тростянець”.

Результати 1-го туру Вищої ліги Сумської області:

⚽ ФК «Тростянець» 3:0 ФК ТОВ «Велетень» (Глухів)
Голи: Чухненко Володимир (5′), Гайван Валерій (48′), Деряпа Денис (79′)

⚽ ФК «Кролевець» 1:4 «Колос» (Северинівка, Сумський район)
Голи: Носок Денис (15′) — Півненко Вадим (16′, 71′), Білоненко Андрій (35′), Бабинін Сергій (81′)

⚽ «Альянс-2» 3:1 ФК «Ромни»
Голи: Бойко Максим (5′, 38′, +71′) — Герні (51′)

⚽ «Україна-Аграрна» (Токарі, Сумський район) 1:5 «Нафтовик» (Охтирка)
Голи: Атаманюк Артем (21′) — Кисіль Сергій (6′), Жаріков Дмитро (9′), Лапін Олександр (+35′), Сидоренко Олександр (45′), Чепурко Єгор (63′)

⚽ Матч «Явір» (Краснопілля) — ФК «Недригайлів-Барса-2003» відбудеться 24-го червня о 18:00.