ФК “Тростянець” вийшов у фінал Кубку Сумщини
16.07.2020 08:03

Учора в Глухові відбувся півфінальний матч Кубку Сумщини з футболу між командою “Велетень” та “Тростянець”. Тростянчани впевнено переграли суперника з рахунком 0:4. За ФК “Тростянець” забивали: Валерій Гайван, Андрій Анцибор, Олександр Стецюк та Володимир Чухненко. 

У другому півфіналі “Колос” із Северинівки був сильнішим за “Явір” із Краснопілля. Фінал відбудеться 24-го серпня 2020 року. Місце проведення матчу поки не визначено. Розглядається варіант проведення фіналу в Тростянці на стадіоні ім.В.Куца. Нагадаємо, що ФК “Тростянець” є діючим володарем Кубку Сумщини.