ФК "Тростянець" Логотип ФК

Останні новини

ФК “Тростянець” завершив 2020 рік розгромною перемогою над Кривбасом-2
29.11.2020 08:30

У суботу тростянчани грали останній футбольний матч у 2020 році на виїзді у Кривому Розі проти дублерів друголігового Кривбасу. Для ФК “Тростянець” матч був надважливим, адже команді потрібно наздоганяти лідерів Чемпіонату України серед аматорів та розставити усі крапки на і після нічиї в першому колі змагань.

Проте матч почався аж ніяк не за сценарієм більш досвідчених. Козленко та Прялкін відповідали атакою на атаку на кожен випад ФК “Тростянець”, здалеку бив Зубко. А коли після пасу з глибини Прялкін вирвався на Хомича – він хитнув суперника й упав у карному майданчику, так що арбітр вказав на 11-метрову відмітку. До м’яча підійшов Андрій Козленко пробив без шансів для воротаря, який кинувся вправо від себе – 1:0.

Гостей із Сумщини цей епізод дуже розлютив, і вже через п’ять хвилин вони відігралися. Приходько із глибини дав на хід Мигалю, а Максим легко перекинув воротаря – 1:1. Абсолютно божевільні моменти встигли створити й втратити Гаврась, Курило та Мигаль. Аж поки Деряпа не видав рейд із лівого флангу й влучив у поперечину, а тоді вже першим на добиванні був Курило – 1:2. Цей гол на початку другого тайму став точкою відліку камбеку ФК “Тростянець”. Уже через чотири хвилини Владислав оформив дубль, замкнувши простріл Мигаля (1:3), через дві хвилини Денис Деряпа отримав пас від Сліпухіна, змістився з правого краю та забив здалеку з лівої ноги (1:4), а довершив справу «джокер» Віталій Івахненко. Спершу головою пробив після подачі Чмирьова справа (це 1:5), а потім відгукнувся на кутовий (це 1:6).

Після цього туру Чемпіонат України серед аматорів іде на зимову перерву й завершиться навесні ще 9 матчами.