Гравці відвідали ліцей №1
08.05.2026 02:21

Гравці ФК «Тростянець» Сліпухін Андрій та Величко Назар разом із керівником академії Полянським Віталієм відвідали Ліцей №1.

Під час зустрічі поспілкувалися з учнями, розповіли про футбольне життя, тренування та шлях у спорті. Діти мали можливість поставити запитання та зробити спільні фото та активно провести час

Такі зустрічі надихають молодь займатися спортом, вірити у власні сили та рухатися до своїх цілей