
У вівторок ФК “Тростянець” грав виїзний матч 19-го туру Чемпіонату України серед аматорів проти сусіда по турнірній таблиці команди “Рубікон”.
Матч розпочався доволі активно й тростянчани першими створили небезпечний момент. Богачов на точність бив у дальній від себе кут, м’яч пройшов поруч зі стійкою. Ревін відгукнувся на пас Анцибора й пробив із 11-ти метрів. Удар заблокували оборонці. Рубікон відповів миттєво. Після закидання за спини захисників злету сильно пробив Касабуцький. М’яч полетів над поперечкою. Перший тайм хоч і завершився з рахунком 0:0 проте динаміка гри давала зрозуміти, що голи будуть.
Господарі почали другий тайм із швидкого голу. Касабуцький з флангу змістився в центр, обіграв Хомича й сильно пробив повз Синицина – 1:0. Сергій Коритник миттєво зреагував і провів подвійну заміну, адже тростянчанам потрібна була лише перемога. Зміна в складі дала свої плоди. Захисник Рубікону сфолив на Чухненку, який щойно з’явився на полі, а Гайван без проблем реалізував пенальті – 1:1. Не встигли кияни оговтатись від пропущеного голу, як Гайван оформив дубль. Валерій сам пройшов у штрафний майданчик, розібрався із декількома захисниками й технічно прокинув м’яч повз голкіпера – 1:2. На 69-й хвилині Гайван завершив свій бенефіс оформивши хет-трик – 1:3. Анцибор злету пробив із лінії штрафного після подачі із кутового. М’яч полетів над поперечкою.
Камбек тростянчан закрутив інтригу в турнірній таблиці й підняв нашу команду вище до лідерів. Наступний матч ФК “Тростянець” зіграє вдома 26 липня проти, ще однієї, київської команди “Атлет”. Початок гри о 17:00 . Через карантинні обмеження матч пройде без уболівальників. Онлайн трансляція матчу буде здійснюватися на ютуб каналі ФК “Тростянець” та телеканалі TVT.