Завершилася співпраця ФК «Тростянець» із двома гравцями
10.06.2026 10:59

Завершилася співпраця ФК «Тростянець» із двома гравцями, яким ми щиро вдячні за час, проведений у нашій команді.

Володимир Король приєднався до клубу у 2025 році. Опорний півзахисник провів у клубі півтора сезону зігравши 15 матчів за тростянчан.

Євген Мазур прийшов у «Тростянець» у 2025 році. За півтора сезони гравець зіграв 30 матчів та забив 4 голи.

Дякуємо вам, хлопці, за кожну хвилину на полі в нашій формі. Ви назавжди частина «Тростянця». Бажаємо успіхів та перемог на подальшому футбольному шляху.